zakłady bukmacherskie noblebet

Noblebet to dobry bukmacher do obstawiania meczów?

Pewnie nie zaskoczy was to, że Noblebet to kolejny polski bukmacher. Zapewne o tym już wiecie, skoro szukaliście recenzji i opisu oferty, którą można znaleźć na jego stronie internetowej. Jak prezentuje się ten nowy bukmacher? Co znajdziemy w jego ofercie i czy to dobry bukmacher do obstawiania meczów? Na te pytania odpowie wam lektura poniższego artykułu. Czy warto korzystać z usług spółki Noblebet?

zakłady bukmacherskie noblebet
Polski bukmacher Noblebet – czy warto u niego obstawiać?

Informacje ogólne o zakładach Noblebet

Noblebet to jeden z najnowszych polskich bukmacherów. Strona internetowa wystartowała 19 września 2019 roku, zaskakując wszystkich swoim designem. Cóż w niej takiego nietypowego? Otóż bukmacher ten próbuje zaskarbić serca graczy, nazywając ich elitarnymi. Wszystko tam stara się być ekskluzywne, pełne szyku i gustu. Ambasadorem marki jest elegancko prezentujący się mężczyzna – sir Richard Cavin, którego zadaniem jest wprowadzenie gracza w świat bukmacherki i podnoszenie prestiżu Noblebet. 

Szybko jednak okazuje się, że nie wszystko złoto, co się świeci, a rzeczy ekskluzywne i elitarne najlepiej prezentują się wtedy, gdy nie testujemy ich osobiście. Bukmacher Noblebet nie jest zły, ale ma sporo mankamentów, które uniemożliwiają zaliczenie go do grona najlepszych spółek tego typu w Polsce. Miejmy nadzieję, że już niedługo się to zmieni, a na razie zapraszamy na krótką recenzję.

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Strona internetowa bukmachera Noblebet

Strona internetowa Noblebet prezentuje się znakomicie. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, więc próżno nam szukać tu jakichkolwiek błędów. Każda zakładka jest czytelna, obstawianie nie sprawia problemów, a przełączanie się pomiędzy różnymi opcjami i funkcjami zajmuje milisekundy – nie zdążymy nawet mrugnąć. Minusem jest natomiast niemiły dla oczu kolor, w którym utrzymana jest cała witryna. Biel to zdecydowanie zła barwa, gdyż nocne obstawianie nie należy do najprzyjemniejszych. Po kilkunastu minutach oczy aż bolą.

Będąc przy temacie strony internetowej bukmachera, warto wspomnieć o tym, że jest ona dostępna także w wersji na urządzenia mobilne. Korzystanie z niej jest przyjemne i musi nam na razie wystarczyć, gdyż nie wiadomo, kiedy pojawi się aplikacja mobilna na telefony i tablety. 

Zakłady bukmacherskie Noblebet oferta

Oferta zakładów bukmacherskich w Noblebet robi ogromne wrażenie. Mamy dostęp do największej liczby dyscyplin sportowych, większej ich liczby nie znajdziemy u żadnego bukmachera. Co więcej, są tu nie tylko sporty, ale także zakłady na politykę i kulturę. Każde zdarzenie posiada sporo różnego rodzaju rynków, dzięki czemu nie mamy problemu z ułożeniem odpowiedniego kuponu. Godna uwagi jest także oferta na e-sport. Przyglądaliśmy się ostatnim turniejom w najbardziej popularnych grach komputerowych i musimy przyznać, że dostaliśmy tu najszerszy wybór rynków. Czegoś takiego naprawdę jeszcze nie było.

Noblebet bardzo mocno inwestuje także w sporty wirtualne. Najlepsi bukmacherzy w Polsce wiedzą, że sporty wirtualne sa bardzo popularne w naszym kraju, dlatego nie mogą odpuścić tej kategorii. Wszystko jest wykonane bardzo starannie i z dbałością o szczegóły. Niestety sporty wirtualne to czysta loteria, która nie ma nic wspólnego z bukmacherką, dlatego odpuszczamy sobie recenzowanie tego elementu oferty.

W przypadku zakładów live jest niestety dużo gorzej. Oferta jest niewielka, rynków mało, a w dodatku nie mamy dostępu ani do transmisji, ani do wizualizacji. Wierzymy jednak, że zmieni się to bardzo szybko, gdyż w obecnych czasach brak takiej podstawowej funkcjonalności mocno odstrasza klientów. 

Minimalna stawka kuponu to 50 groszy, co akurat działa na plus dla tego bukmachera. Mało która spółka pozwala na obstawianie takich małych kwot. Początkujący gracze mogą się sprawdzić, nie ryzykując utraty sporej ilości kasy.

Zakładanie konta w Noblebet

Tutaj też bukmacher Noblebet się popisał, udostępniając graczom możliwość rejestrowania konta bez potrzeby natychmiastowego wysyłania skanu dowodu osobistego. Wystarczy tylko wpisać podstawowe dane w formularzu i od razu po wpłaceniu pieniędzy możemy brać się za obstawianie. Rekomendujemy jednak wykonanie weryfikacji najszybciej jak to możliwe, gdyż konto tymczasowe posiada sporo ograniczeń, które utrudniają obstawianie i uniemożliwiają wypłacenie pieniędzy. 

bukmacher betclic bonus 2020
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny KOD550

Kursy bukmacherskie w Noblebet

Musimy przyznać, że nie jest zbyt dobrze. Jeśli chodzi o najbardziej popularne spotkania bukmacherskie, to spotkamy się z całkiem dobrymi kursami. Chodzi tu przede wszystkim o zakłady na piłkę nożną i to tylko niektóre ligi. Szczególnie zadowoleni powinni być fani Premier League, hiszpańskiej La Liga, francuskiej Ligue 1, niemieckiej Bundesligi i polskiej Ekstraklasy. 

Niestety, ale cała reszta prezentuje się już znacznie gorzej, w porównaniu do chociażby Betfan kursy mogłyby być sporo większe. Z pewnością obstawianie tu czegoś innego niż piłka nie ma na razie większego sensu. O ile kursy na najpopularniejszy sport świata plasują się w okolicach średniej w naszym kraju, tak każdy inny sport traktowany jest już dużo gorzej. W większości przypadków Noblebet bardzo mocno odstaje od innych spółek.

Kursy bukmacherski całkowicie dyskwalifikują tego bukmachera. O ile jeszcze fani piłki nożnej nie odczują tego zbyt mocno, tak w przypadku pozostałych sportów najlepiej będzie poszukać innego bukmachera. 

Promocje i bonusy u bukmachera Noblebet

Noblebet oferuje nowym klientom całkiem atrakcyjny bonus powitalny. Do zdobycia mamy aż 1650 złotych w trzech etapach. W jaki sposób wyciągnąć z tego bonusu jak największą kasę?

Wpłacamy na stronę nasz pierwszy depozyt. Minimalna kwota wpłaty to 10 złotych. Jeśli chcemy zdobyć maksymalną wartość bonusu, musimy wpłacić 800 złotych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przelać więcej, ale nic nam to nie da, dlatego lepiej ograniczyć się i poczekać z większymi wpłatami na kolejne depozyty. 

Po dokonaniu pierwszej wpłaty na nasze konto bonusowe trafia 5% tego, co wpłaciliśmy, a także mnożnik kursu całkowitego x20. Środki bonusowe są aktywne przez 30 dni, dlatego musimy pospieszyć się ze spełnieniem warunków obrotu. Naszym zadaniem jest teraz postawienie zakładu, który będzie posiadał przynajmniej dwa zdarzenia, z których minimalny kurs pojedynczego typu to 1.40, a minimalny kurs całego kuponu to 1,85. Po ułożeniu odpowiedniego kuponu możemy zastosować nasz mnożnik. 

Każdy z depozytów posiada także warunek obrotu, który musimy spełnić, by móc wypłacić otrzymane pieniądze. Jest on podobny do tego, który spełnić, by odblokować środki. Łączny kurs na kuponie spełniającym warunki musi wynosić co najmniej 1.85. Kwotę depozytu musimy obrócić trzykrotnie. Na szczęście tutaj nie obowiązują nas żadne ograniczenia czasowe. 

Po spełnieniu warunków obrotu pierwszego depozytu musimy zająć się drugą częścią promocji. Wszystkie wymagania ą tu takie same, z tą tylko różnicą, że teraz musimy wpłacić aż 1600 złotych, jeśli chcemy skorzystać z maksymalnej kwoty bonusu. 

Trzeci depozyt uprawnia nas natomiast do zdobycia bonusu na sporty wirtualne. W tym przypadku musimy wpłacić 50 złotych, by otrzymać drugie tyle do wydania na virtuale. Środki te będą aktywne przez 30 dni, a my w tym czasie musimy dokonać pięciokrotnego ich obrotu na kuponach o kursie minimalnym 1.45.

Promocje w Noblebet są bardzo atrakcyjne, więc jeśli chcemy je zdobyć, a obstawiamy przede wszystkim piłkę nożną, to warto zainteresować się tym bukmacherem. 

0 / 5. Ocen: 0