Zakłady na Ekstraklasę. Jak dobrze obstawiać mecze polskiej ligi?

Zakłady na Ekstraklasę. Jak dobrze obstawiać mecze polskiej ligi?

Piłka nożna to w naszym kraju sport narodowy – co do tego nikt nie ma wątpliwości. Nie jest więc zaskoczeniem fakt, że to rodzime rozgrywki w tę właśnie dyscyplinę cieszą się największym powodzeniem wśród kibiców, a polska Ekstraklasa każdego tygodnia przyciąga na stadiony i przed ekrany telewizorów mnóstwo spragnionych emocji kibiców. Jak się okazuje, jej popularność wykorzystują również bukmacherzy, u których stanowi ona obiekt zdecydowanie największego zainteresowania.

Zakłady na Ekstraklasę. Jak dobrze obstawiać mecze polskiej ligi?
Zakłady na Ekstraklasę. Jak dobrze obstawiać mecze polskiej ligi?

Jak obstawiać Ekstraklasę? – praktyczne porady

Polska jest krajem, w którym „każdy jest ekspertem”, przynajmniej w kontekście kibicowania. Inaczej ma się sprawa, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, które wymagają zdecydowanie innego podejścia i bazują nie na emocjach, nadziejach i chęciach, ale na faktach. Poniżej przedstawiamy nasze porady, które pozwolą przerodzić typy bukmacherskie w rzeczywiste, pozytywnie rozwiązywane i przynoszące korzyść kupony.

  • Nie kibicujmy – kibicowanie jest najgorszym, co możemy połączyć z typowaniem. Jeżeli kibicujemy którejś z drużyn, a z jeszcze inną nie do końca sympatyzujmy, po prostu nie obstawiajmy ich spotkań – chyba, że potrafimy oddzielić kibicowanie od typowania. Wplatanie emocji w zakłady bukmacherskie jest grzechem głównym typującego.
sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE
  • Zwracajmy uwagę na typy bukmacherskie – w Polsce mamy dostęp do olbrzymiej ilości prasy branżowej, serwisów internetowych, ale i programów telewizyjnych skierowanych do miłośników Ekstraklasy. Uważnie je śledźmy, wychwytując z nich typy – nawet jeśli nie każdy powstaje z myślą o bukmacherce, my możemy go wykorzystać. Zawsze jako wskazówkę, a nie jako coś do kopiowania 1:1.
  • Oglądajmy jak najwięcej spotkań – oglądanie spotkań jest jednym z najlepszych sposobów na wyrabianie sobie doświadczenia w typowaniu (możemy robić to „na sucho”, bez wkładania w to środków pieniężnych).
  • Przeprowadzajmy dogłębne analizy – im dokładniej zbadamy sytuację w naszej lidze, wszystkich zawodników w niej występujących oraz formę każdej z drużyn, tym bardziej trafne będą nasze typy bukmacherskie.
  • Wybierzmy jak najlepszego bukmachera – dobry bukmacher to nie taki, który pozwala typować legalny poker czy tenis – nie w przypadku, w którym celujemy w obstawianie Ekstraklasy. Postawmy na takiego, który oferuje najlepsze warunki właśnie na to. Inne rzeczy nie powinny mieć dla nas znaczenia.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na Ekstraklasę

W naszym kraju absolutnie wszyscy bukmacherzy prezentują swoją ofertę na Ekstraklasę. Nie każdy umożliwia typowanie e-sportu, nie wszyscy mają w swojej ofercie legalny poker – każdy jednak jako podstawę stawia właśnie polskie rozgrywki w piłkę nożną. Kilku bukmacherów działających na rodzimym rynku zdecydowanie wyróżnia się ze swoją propozycją na zakłady bukmacherskie. Przedstawiamy ich poniżej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ekstraklasa u bukmachera STS

STS już od przeszło dwudziestu lat pozwala na typowanie polskich rozgrywek w piłkę nożną. Doświadczenie pozwoliło mu wypracować ofertę ciężką do przebicia przez innych, zarówno pod względem kursów, jak i pokrycia. Buk jako jeden z nielicznych daje dostęp do darmowych transmisji, ale też pokrywa bardzo wiele spotkań w Ekstraklasie formułą „na żywo„. Poza tym wszystkim prezentuje bardzo solidną ofertę bonusową, zarówno dla nowych graczy, jak i tych obstawiających w sposób bardziej regularny.

STS kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a nowi gracze otrzymują dzięki niemu 29 PLN bez depozytu + 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jak odbiera się tę premię? Wystarczy wypełnienie formularza online na www.STS.pl!

Ekstraklasa u bukmachera Fortuna

Fortuna jest bukmacherem, który bardzo kojarzy się z piłką nożną, a który polską Ekstraklasę traktuje priorytetowo. Podobnie, jak STS, prezentuje ofertę na każde spotkanie, wiele z nich pokrywając również formatem na żywo (także i on daje dostęp do darmowych transmisji wybranych spotkań). Na tle innych Fortuna wyróżnia się wielokrotnie konkurencyjną ofertą kursową, ale i atrakcyjnymi bonusami. Obok tego głównego, powitalnego, daje możliwość brania udziału w programie lojalnościowym, nagradzającym każde wydane pieniądze – również na zakłady na mecze Ekstraklasy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0