Transmisja Fame MMA 8. Jak obejrzeć za darmo, jak wykupić PPV?

Transmisja Fame MMA 8. Jak obejrzeć za darmo, jak wykupić PPV?

Gala Fame MMA 8 zostanie pokazana w internecie. Nie będzie można obejrzeć jej w telewizji ani tym bardziej na żywo z poziomu trybun. Jak włączyć transmisję w systemie PPV albo za darmo?

Transmisja Fame MMA 8. Jak obejrzeć za darmo, jak wykupić PPV?
Transmisja Fame MMA 8. Jak obejrzeć za darmo, jak wykupić PPV?

Gala Fame MMA 8. Kto walczy i kiedy start?

Coraz mniej czasu do gali Fame MMA 8, a wielu kibiców dosłownie odlicza godziny do tego wydarzenia. Tym razem naprawdę jest na co czekać i potwierdzają to już nie tylko najbardziej zagorzali fani freak fightów.

Najbardziej oczekiwanym wydarzeniem listopada w świecie celebrytów i gwiazd internetu będzie starcie Kacper „Blonsky” Błoński vs Marcin Dubiel. Ciekawie wygląda też zestawienie Marcin Najman – Kasjusz Życiński oraz hip-hopowy pojedynek w oktagonie, w którym „Sobota” powalczy z Filipem „Filipkiem” Marcinkiem.

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Kiedy Fame MMA 8 wiadomo już od bardzo dawna. Na szczęście, pandemia nie pokrzyżowała planów organizatorów i całe wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem w dniu 21 listopada. Początek transmisji z wydarzenia punktualnie o 20, ale cała impreza będzie trwała spokojnie do 23.

Oficjalny fight card Fame MMA 8:

 • Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 • Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 • Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 • Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 • Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 • Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 • Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 • Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 • Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 • Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Oglądanie Fame MMA 8. Transmisja online

W dniu 21 listopada oczy wielu fanów sportów walki skierowane będą na Fame MMA 8. Transmisja z tego eventu to coś, o czym mówi się ostatnio bardzo wiele, ale – niestety – po raz kolejny nie zawsze opinie mają pozytywny wydźwięk. Znów nie będzie dostępny stream Fame MMA 8 za darmo, a to oznacza dla widzów wydatek.

Fame MMA 8 PPV to koszt przynajmniej 20 złotych. Ostateczna cena zależy od tego, jaki rodzaj transmisji będziemy chcieli aktywować. Do wyboru jest najbardziej podstawowy oraz taki, który zapewnia nam możliwie najlepszą jakość obrazu i dźwięku, a także daje dostęp do wielu ekskluzywnych materiałów.

Aby możliwe było obejrzenie Fame MMA 8 w internecie, należy aktywować dostęp do streamu możliwie jak najszybciej. Nigdy nie warto czekać do samego rozpoczęcia gali, gdyż może to skutkować problemami z uzyskaniem dostępu do odpowiednich materiałów w stosownym czasie.

Fame MMA TV
Fame MMA TV

Fame MMA 8 w telewizji. Gdzie zobaczymy galę?

Nie od dzisiaj liczy się na to, że jakaś gala freak fight zostanie pokazana w telewizji, tak jak już nieraz miało to miejsce w przypadku początków słynnego KSW. Niestety, Fame MMA 8 w TV to coś mało realnego, gdyż pomysłodawcy całej imprezy od samego początku stawiają na PPV i jak widać jest to dla nich najbardziej opłacalne rozwiązanie.

Mimo że Fame MMA 8 smart TV oficjalnie nie wspiera, na oficjalnej stronie transmisji gali możemy przeczytać, że działa w przypadku streamu opcja Chromecast Built-in. To z kolei oznacza, że będzie można bez najmniejszego problemu strumieniować obraz z komputera na telewizor czy inne urządzenie tego typu.

Jak nietrudno jest się domyślić, nie zobaczymy Fame MMA 8 w otwartej telewizji i jesteśmy pewni, że pod tym względem sytuacja już się nie zmieni.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0