Bonusowy pewniak na US Open. Fortuna ma 20 PLN dla każdego typera!

Bonusowy pewniak na US Open. 20 PLN dla każdego typera!

Legalny bukmacher Fortuna każdemu swojemu graczowi oferuje premię w wysokości 20 PLN. Aby ją otrzymać, należy obstawiać US Open do 2 września. To zadanie, z którym powinien poradzić sobie każdy!

Bonusowy pewniak na US Open. Fortuna ma 20 PLN dla każdego typera!
Bonusowy pewniak na US Open. Fortuna ma 20 PLN dla każdego typera!

Bonus na US Open – premia dla każdego!

W ramach najnowszej oferty bonusowej przygotowanej przez markę Fortuna dosłownie każdy ma szansę na zdobycie premii pieniężnej. Na stronie www.eFortuna.pl wystarczy obstawiać mecze rozgrywane podczas turnieju US Open – chyba nikt nie będzie miał z tym problemów! Tym bardziej, że liczą tu zarówno wygrane, jak i przegrane zakłady.

Do promocji nie trzeba się zapisywać. Gracz kwalifikuje się do otrzymania bonusu poprzez obstawianie tenisa w dniach 31 sierpnia – 2 września. Każdego z tych dni trzeba zagrać przynajmniej jeden kupon, który będzie spełniał kilka prostych do zrozumienia warunków.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Oferta specjalna to Fortuna na US Open to:

  • stawka co najmniej 20 PLN
  • tylko zakłady LIVE
  • kupony AKO, SOLO, a nawet MAXIKOMBI
  • nie trzeba wygrywać!
  • ważne, by w kuponie znalazł się przynajmniej jeden typ związany z tenisem, a dokładnie z turniejem US Open

20 PLN jako nagroda. Fortuna przyznaje kasę automatycznie!

Nie trzeba się wiele natrudzić, by odebrać bonus od bukmachera Fortuna. Wszystko odbywa się w sposób automatyczny, a naszym zadaniem jest jedynie aktywowanie premii. Na jedno konto przypada maksymalnie jeden prezent o wartości 20 PLN.

Uwaga! Bonus nie zostanie przyznany, jeśli któryś z naszych kuponów promocyjnych nie zostanie rozstrzygnięty do 3 września do godziny 9. Warto mieć to na uwadze, kiedy wybieramy typy na tenis!

Na aktywację bonusu 20 PLN jest 7 dni. Jeżeli w tym czasie nie zaakceptujemy prezentu i nie przeniesiemy go na swoje konto, zostanie anulowany i nie będzie można odebrać go ponownie.

Do promocji wliczają się wszystkie kupony zagrane na stronie internetowej www.eFortuna.pl bądź w aplikacji mobilnej. Ta druga jest do pobrania za darmo na każde nowoczesne urządzenie pracujące na systemach Android oraz iOS.

Nowi w Fortunie dostają ponad 2200 zł!

Jeżeli ktoś jeszcze nie jest zarejestrowany w Fortunie, za rejestrację konta może otrzymać ponad 2000 złotych. Bonus powitalny Fortuna w tym przypadku składa się z trzech premii, a każda odbierana jest za co innego i ma odmienny charakter.

Aktywny u bukmachera Fortuna kod promocyjny to „BETONLINE„. Może być wpisany jedynie przy zakładaniu profilu. Formularz rejestracyjny nie zajmuje wiele czasu, a do jego wypełnienia nie jest wymagany skan dowodu tożsamości!

Pakiet z promocyjnymi bonusami na www.eFortuna.pl to następujące prezenty:

  • 20 PLN jako bonus bez depozytu za samą rejestrację
  • 200 PLN w formie zakładu bez ryzyka
  • 100% do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden na konto typerskie

Zobacz wideo i dowiedz się, jak wygląda rejestracja darmowego konta w Fortunie:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0