Do 50 PLN od STS na mecze eliminacyjne z polskimi drużynami!

Do 50 PLN na mecze eliminacyjne z polskimi drużynami!

Premia specjalna od bukmachera STS pozwala na zdobycie nawet 50 PLN ekstra za postawienie kuponu z meczami eliminacyjnymi do LM i LE z udziałem polskich zespołów. Nie trzeba grać w sposób patriotyczny!

Do 50 PLN od STS na mecze eliminacyjne z polskimi drużynami!
Do 50 PLN od STS na mecze eliminacyjne z polskimi drużynami!

Legia w LM, a Lech, Cracovia i Piast w LE

To będzie tydzień pełen piłkarskich emocji, bo w europejskich pucharach czekają nas pojedynki z udziałem wielu polskich zespołów. Wszystko zacznie się 26 sierpnia spotkaniem Legii Warszawa w eliminacjach Ligi Mistrzów, natomiast dzień później swoje mecze w kwalifikacjach Ligi Europy rozegrają Cracovia Kraków, Lech Poznań oraz Piast Gliwice.

Opisywana przez nas promocja bukmachera STS dostępna jest do końca dnia 27 sierpnia. Jeżeli chcemy z niej skorzystać, musimy zapisać się poprzez kliknięcie przycisku „Weź udział” na stronie internetowej www.STS.pl.

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Tradycją już jest to, że większość polskich drużyn nie jest faworytem w swoich meczach w eliminacjach. Największe szanse na zwycięstwo daje się Legii i Lechowi, natomiast dużo mniejsze „Pasom” oraz „Piastunkom”.

STS daje nawet 50 PLN za jeden kupon!

Bukmacher STS przygotował promocję, w której można zdobyć bonus w wysokości nawet 50 PLN. Aby go odebrać, należy wejść na stronę internetową www.STS.pl i po zapisaniu się do oferty zawrzeć minimum jeden zakład spełniający warunki podane poniżej.

Do akcji bonusowej zaliczają się następujące kupony:

  • zagrane za przynajmniej 30 PLN
  • z kursem ogólnym wynoszącym co najmniej 1.85
  • tylko AKO!
  • zawierające przynajmniej jedno spotkanie z udziałem polskich drużyn w eliminacjach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Kupon uprawniający do zdobycia bonusu musi być zwycięski, a to oznacza, że trzeba go trafić. Istotne jest przy tym, iż nie jesteśmy zmuszani do stawiania na polskie zespoły, co zwiększa nasze szanse na powodzenie! 😉

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Do korzystania z promocji przygotowanych przez STS potrzebujemy konta typerskiego na stronie internetowej www.STS.pl. Możemy założyć je w kilka chwil, a to wszystko bez podawania wielu szczegółów na swój temat i – co bardzo ważne – nawet bez dowodu osobistego!

Przy rejestracji do wpisania jest kod promocyjny STS, który brzmi „BETONLINE„. Dzięki niemu otrzymujemy 29 PLN bez wpłaty własnej i jest to specjalny freebet, czyli darmowy zakład.

Marka STS jest na rynku najpopularniejszą w całej branży bukmacherskiej w naszym kraju. W ofercie strony www.STS.pl znajdziemy nie tylko bardzo duży wybór zakładów, ale także darmowe mecze online czy legalne karty, na przykład, poker, wojna bądź bakarat.

Wspomniany STS bonus bez depozytu to jeszcze nie wszystko. Dla nowych klientów przygotowano również do 1200 PLN za pierwszą wpłatę i do 20 PLN w formie bezpiecznego kuponu w STS Betgames. Na screenie powyżej dokładnie widać, gdzie należy wpisać kod promocyjny!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0