Chybiony typ? STS oddaje kasę w półfinałach i finałach europejskich pucharów!

Chybiony typ? Buk oddaje kasę w półfinałach i finałach europejskich pucharów!

Kto wygra Ligę Mistrzów, a kto Ligę Europy? Przed nami decydujące mecze w ramach najważniejszych piłkarskich rozgrywek międzyklubowych. Bukmacher STS w razie przegranej proponuje graczom zwrot stawki do 100 PLN w jednym tygodniu!

Chybiony typ? STS oddaje kasę w półfinałach i finałach europejskich pucharów!
Chybiony typ? STS oddaje kasę w półfinałach i finałach europejskich pucharów!

50 PLN dziennie za typerskie pudła

Każdemu zdarzają się gorsze dnia, a Liga Mistrzów i Liga Europy to w tym sezonie skupisko niespodzianek. Jak sobie z tym poradzić? Dzięki promocji STS można otrzymać zwrot stawki, gdy coś nie pójdzie po naszej myśli. Bukmacher oferuje aż 50% z powrotem na konto typerskie w sytuacji, kiedy coś nie pójdzie po naszej myśli.

Oferta trwa do dnia 23 sierpnia do godziny 23.59. Jeżeli chcemy z niej skorzystać, musimy zapisać się na stronie internetowej www.STS.pl. Jak to się robi? W tym celu wchodzi się do zakładki poświęconej ofercie i klika przycisk „Weź udział”. Od tej pory można grać kupony z promocyjnym ubezpieczeniem od przegranej.

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

STS oferuje 50 złotych zwrotu dziennie. Maksymalnie można w całym okresie trwania promocji otrzymać 100 złotych. Środki przekazywane są na konto automatycznie – nie trzeba się po nie zgłaszać.

Liga Mistrzów i Liga Europy do obstawienia. Masz swoich faworytów?

To już ostatni dzwonek na to, by zagrać na półfinały i finały Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Niektórzy faworyci nadal są w grze, a inni pożegnali się z rozgrywkami. To tutaj nie ma znaczenia, bo w STS cały czas jest co obstawiać, a im bliżej tych najważniejszych meczów, tym będzie z tym już tylko lepiej!

Opisywana akcja promocyjna dotyczy tylko meczów z Ligi Mistrzów i Ligi Europy w sezonie 2019/20. W obecnym roku tak się zdarzyło, że w tym samym czasie rozgrywane są eliminacje do tych samych rozgrywek, ale te nie są już objęte bonusem w formie zwrotu.

Cashback jest stały i wynosi 50% sumy zagranej stawki. Otrzymuje się zatem połowę tego, co zostało przez nas zainwestowane.

STS zwrot – co trzeba zrobić, by go dostać?

Jeżeli chcemy otrzymać zwrot od bukmachera STS, na pewno musimy mieć konto, zapisać się do opisywanej oferty oraz zagrać kupon wymagany w regulaminie. Chodzi tutaj o to, by przestrzegać następujących zasad:

  • grać tylko zakłady na żywo
  • obstawiać mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy
  • stawiać po kursie wynoszącym co najmniej 1.85
  • nie zamykać kuponu przed jego rozstrzygnięciem
  • nie korzystać z ofert typu Hit Dnia oraz Superoferta
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Aktualną ofertę zakładów na europejskie puchary w każdej wolnej chwili znajdziemy na stronie internetowej www.STS.pl. Do jej przeglądania nie jest potrzebne konto typerskie.

Przypominamy, że cały czas na nowych klientów bukmachera STS czeka 29 PLN jako bonus bez depozytu. Kod promocyjny STS w tym przypadku brzmi „BETONLINE„.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0