Bonus na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. STS daje co tydzień 100 PLN na obstawianie!

Bukmacherzy

STSbet kod promocyjny. Bonus na start

Bukmacher internetowy STSbet to miejsce, gdzie można obstawiać mecze, grać na automatach i nie tylko. Jaki kod...

Granie w blackjacka przez internet w Betfan

Legalne granie w blackjacka jest w Polsce możliwe, a to wszystko na stronie legalnego bukmachera Betfan! Jak...

Czy to prawda, że w STS są mecze za darmo?

Na niektórych stronach można przeczytać, że w STS dostępne są mecze za darmo. Ile w tym prawdy?...

Bukmacher STS w ramach promocji na Ligę Mistrzów i Ligę Europy daje aż 100 PLN bonusu na obstawianie meczów. Oferta specjalna działa aż do 23 sierpnia i jest dostępna dla wszystkich!

Bonus na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. STS daje co tydzień 100 PLN na obstawianie!
Bonus na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. STS daje co tydzień 100 PLN na obstawianie!

Co tydzień 100 złotych na obstawianie na STS.pl

STS przez internet to prawdziwy hit wśród typerów w naszym kraju, a Liga Mistrzów i Liga Europy to ulubione rozgrywki miłośników piłki nożnej. Najnowszy bonus na stronie www.STS.pl to połączenie, które powinno spodobać się naprawdę wielu osobom!

Czy rzeczywiście można co tydzień odebrać w STS aż 100 złotych bonusu? Jak najbardziej, a co istotne wystarczy do tego spełnienie kilku łatwych do wytłumaczenia warunków. Kto typuje, ten szybko zrozumie, o co w tym wszystkim chodzi!

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Grasz i dostajesz za to nagrodę. Im wyższy obrót, tym lepiej!

W ramach najnowszej, sierpniowej oferty specjalnej dostępnej na www.STS.pl każdy gracz otrzymuje 10 PLN za każdy obrót kwoty 100 PLN. Można ten warunek spełnić jednym kuponem albo kilkoma – wszystko zależy od naszego sposobu grania i zasobności portfela.

Każdy tydzień trwania promocji to szansa na zdobycie maksymalnie 100 złotych bonusu. Trzy etapy oznaczają, iż łącznie można w tym przypadku zyskać aż 300 zł ekstra. Tylko od nas zależy, na co dokładnie wykorzystamy te pieniądze!

A jakie warunki musi spełnić kupon, by był zaliczany do promocji? Przede wszystkim musi być zagrany za nasze własne środki i nie może być zakładem SOLO. Chodzi zatem o kupony AKO na Ligę Mistrzów i Ligę Europy z kursem wynoszącym co najmniej 1.85.

Bonusowa akcja rozpoczyna się na dwa dni przed wznowieniem rozgrywek Ligi Mistrzów i potrwa aż do finału Ligi Mistrzów, czyli do 23 sierpnia. Oto etapy:

  • I etap – 03.08.2020 – 09.08.2020 r.;
  • II etap – 10.08.2020 – 16.08.2020 r.;
  • III etap – 17.08.2020 – 23.08.2020 r.
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Masz już swoje typy na Ligę Mistrzów?

Typy na Ligę Mistrzów to coś, czego szuka bardzo wielu typerów. Nic dziwnego, bo w końcu mówimy o wyjątkowo popularnych rozgrywkach piłkarskich. Na stronie www.STS.pl zawsze oferta jest pełna zakładów do obstawiania, a to wszystko dostępne w stu procentach legalnie!

Jeżeli ktoś chce zostać klientem bukmachera STS, tym samym mieć szansę na korzystanie z takich promocji jak ta opisywana dzisiaj, wystarczy, że wejdzie na www.STS.pl i wypełni krótki formularz rejestracyjny. Kod promocyjny „BETONLINE” daje na dobry początek aż 29 PLN bez depozytu, a oprócz tego do zdobycia jest nawet 1200 PLN za wpłatę i 20 PLN na STS Betgames, czyli legalne karty jak poker, wojna oraz bakarat.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

STSbet kod promocyjny. Bonus na start

Bukmacher internetowy STSbet to miejsce, gdzie można obstawiać mecze, grać na automatach i nie tylko. Jaki kod...

Granie w blackjacka przez internet w Betfan

Legalne granie w blackjacka jest w Polsce możliwe, a to wszystko na stronie legalnego bukmachera Betfan! Jak działają karty online na prawdziwe...

Czy to prawda, że w STS są mecze za darmo?

Na niektórych stronach można przeczytać, że w STS dostępne są mecze za darmo. Ile w tym prawdy? Dobrze jest posiadać wiedzę na ten...

Wygrana u bukmachera. Czy trzeba się z niej rozliczyć i zapłacić podatek?

Jeżeli udało ci się wygrać u bukmachera, na pewno zadajesz sobie pytanie, co teraz. Wydawanie zyskanych środków masz już pewnie zaplanowane, ale...

Bonusowy pewniak na US Open. Fortuna ma 20 PLN dla każdego typera!

Legalny bukmacher Fortuna każdemu swojemu graczowi oferuje premię w wysokości 20 PLN. Aby ją otrzymać, należy obstawiać US Open do 2 września. To...

Do 50 PLN od STS na mecze eliminacyjne z polskimi drużynami!

Premia specjalna od bukmachera STS pozwala na zdobycie nawet 50 PLN ekstra za postawienie kuponu z meczami eliminacyjnymi do LM i LE...

Chybiony typ? STS oddaje kasę w półfinałach i finałach europejskich pucharów!

Kto wygra Ligę Mistrzów, a kto Ligę Europy? Przed nami decydujące mecze w ramach najważniejszych piłkarskich rozgrywek międzyklubowych. Bukmacher STS w razie...

Promocje bukmacherskie