Bonus na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. STS daje co tydzień 100 PLN na obstawianie!

Bonus na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Co tydzień 100 PLN na obstawianie!

Bukmacher STS w ramach promocji na Ligę Mistrzów i Ligę Europy daje aż 100 PLN bonusu na obstawianie meczów. Oferta specjalna działa aż do 23 sierpnia i jest dostępna dla wszystkich!

Co tydzień 100 złotych na obstawianie na STS.pl

STS przez internet to prawdziwy hit wśród typerów w naszym kraju, a Liga Mistrzów i Liga Europy to ulubione rozgrywki miłośników piłki nożnej. Najnowszy bonus na stronie www.STS.pl to połączenie, które powinno spodobać się naprawdę wielu osobom!

Czy rzeczywiście można co tydzień odebrać w STS aż 100 złotych bonusu? Jak najbardziej, a co istotne wystarczy do tego spełnienie kilku łatwych do wytłumaczenia warunków. Kto typuje, ten szybko zrozumie, o co w tym wszystkim chodzi!

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 29 PLN na grę bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Grasz i dostajesz za to nagrodę. Im wyższy obrót, tym lepiej!

W ramach najnowszej, sierpniowej oferty specjalnej dostępnej na www.STS.pl każdy gracz otrzymuje 10 PLN za każdy obrót kwoty 100 PLN. Można ten warunek spełnić jednym kuponem albo kilkoma – wszystko zależy od naszego sposobu grania i zasobności portfela.

Każdy tydzień trwania promocji to szansa na zdobycie maksymalnie 100 złotych bonusu. Trzy etapy oznaczają, iż łącznie można w tym przypadku zyskać aż 300 zł ekstra. Tylko od nas zależy, na co dokładnie wykorzystamy te pieniądze!

A jakie warunki musi spełnić kupon, by był zaliczany do promocji? Przede wszystkim musi być zagrany za nasze własne środki i nie może być zakładem SOLO. Chodzi zatem o kupony AKO na Ligę Mistrzów i Ligę Europy z kursem wynoszącym co najmniej 1.85.

Bonusowa akcja rozpoczyna się na dwa dni przed wznowieniem rozgrywek Ligi Mistrzów i potrwa aż do finału Ligi Mistrzów, czyli do 23 sierpnia. Oto etapy:

  • I etap – 03.08.2020 – 09.08.2020 r.;
  • II etap – 10.08.2020 – 16.08.2020 r.;
  • III etap – 17.08.2020 – 23.08.2020 r.
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Masz już swoje typy na Ligę Mistrzów?

Typy na Ligę Mistrzów to coś, czego szuka bardzo wielu typerów. Nic dziwnego, bo w końcu mówimy o wyjątkowo popularnych rozgrywkach piłkarskich. Na stronie www.STS.pl zawsze oferta jest pełna zakładów do obstawiania, a to wszystko dostępne w stu procentach legalnie!

Jeżeli ktoś chce zostać klientem bukmachera STS, tym samym mieć szansę na korzystanie z takich promocji jak ta opisywana dzisiaj, wystarczy, że wejdzie na www.STS.pl i wypełni krótki formularz rejestracyjny. STS kod promocyjnyBETONLINE” daje na dobry początek aż 29 PLN bez depozytu, a oprócz tego do zdobycia jest nawet 1200 PLN za wpłatę i 20 PLN na STS Betgames, czyli legalne karty jak poker, wojna oraz bakarat.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0