pozasportowe obstawianie zakładów

Zakłady pozasportowe dostępne w firmach bukmacherskich

Faktem jest, że najlepsze podmioty nie mogą spoczywać na laurach. Wszak nie brakuje sporej konkurencji. Jeśli firmy bukmacherskie chcą mieć Klientów, to muszą zapewniać bogatą ofertę pod kątem typowania. Możesz zaś obstawiać nie tylko eventy w 100% dotyczące sportu. Okazuje się, że opcji jest tutaj zdecydowanie więcej. A niektóre… w ogóle nie mają nic wspólnego ze sportem.

pozasportowe obstawianie zakładów
Zakłady pozasportowe dostępne w firmach bukmacherskich

Zakłady rozrywkowe

Nie brakuje ich np. w podmiocie Betfan. Łatwo można jednak zauważyć, że idące z duchem czasu firmy bukmacherskie starają się, aby możliwości na tej płaszczyźnie było generalnie jak najwięcej. Co jest tutaj szczególnie popularne? Chodzi m.in. o zakłady na Taniec z Gwiazdami. Kiedyś to show było transmitowane przez TVN, a ostatnio trafiło pod skrzydła Polsatu. Co konkretnie mogą obstawiać gracze? M.in. są to zakłady długoterminowe. Przed rozpoczęciem konkretnej edycji (oraz w jej trakcie) możesz przewidzieć, jaka para okaże się najlepsza w końcowym rozrachunku.

Czasami wstępne przewidywania okazują się mocno nietrafione. Dlatego warto poczekać i zagrać coś po obejrzeniu chociaż kilku odcinków. Nie brakuje także zakładów krótkoterminowych. Te z kolei dotyczą poszczególnych odcinków. Możesz zagrać na to, kto okaże się najlepszy, a która para definitywnie pożegna się z programem… Czasami oferowane są także zakłady dodatkowe. Dotyczą one np. liczby punktów, która zostanie uzyskana przez konkretnych zawodników. W ofercie firm bukmacherskich jak Fuksiarz czy STS znajdują się także zakłady na Mam Talent. Jest to show emitowane już od kilkunastu lat przez TVN. Zakłady są dostępne od fazy programu, która jest nadawana na żywo.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Możesz zatem postarać się przewidzieć, kto awansuje do finału lub kto okaże się ostatecznie najlepszy i zainkasuje kilkaset tysięcy PLN. Co jeszcze można obstawiać? Są to np. zakłady na The Voice of Poland. W tym przypadku także chodzi o etapy, które są nadawane w trybie live.

Zakłady polityczne

Interesujesz się na co dzień takim zagadnieniem? Uważasz, że dobrze orientujesz się w temacie? Możesz to sprawdzić w praktyce. W końcu najlepsze firmy bukmacherskie bardzo często wystawiają kursy na tego typu eventy. Co ważne, dotyczą one nie tylko polskiego podwórka. Niedawno odbywały się wybory prezydenckie we Francji. Zainteresowani gracze mogli obstawiać, kto będzie rządził tym krajem przez kilka kolejnych lat. Nie brakuje także zakładów dotyczących tego, co dzieje się w polityce Wielkiej Brytanii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, czy nawet… Brazylii itp. To nie wszystko. Możesz także obstawiać zakłady związane z Unią Europejską.

sts bukmacher online bonus za darmo
Darmowy bonus 100 PLN na grę bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE

Co jest tutaj konkretnie do wyboru? Np. opcja dotycząca tego, który kraj najszybciej opuści szeregi Unii Europejskiej… Według fachowców i firm bukmacherskich największe szanse są w przypadku Włoch. W końcu wielu obywateli tego kraju nie jest do końca zadowolonych z warunków członkostwa itp. Jeśli chodzi o polskie podwórko, to można obstawiać wybory prezydenckie, parlamentarne, czy samorządowe. Co ważne, do wyboru są zakłady podstawowe oraz liczne opcje dodatkowe. Kiedy np. odbywały się wybory prezydenckie, to gracze mogli obstawiać m.in. finalne wyniki kandydatów wyrażone w procentach.

Zakłady finansowe

Prym w tej kategorii wiedzie eFortuna. Ta firma bukmacherska co jakiś czas oferuje bowiem rozmaite zakłady dotyczące finansów. Możesz je jednak znaleźć także u innych operatorów z tej branży. Jakie opcje są szczególnie często wybierane? Gracze chętnie obstawiają np. kursy kryptowalut. Tutaj szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się Bitcoin (jego skrót to BTC). Możesz postarać się przewidzieć, jaki będzie kurs Bitcoina na koniec konkretnego okresu (opisanego w ramach zakładu przez dany podmiot).

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Aktualna sytuacja polityczna spowodowała spadki na giełdach. Tak samo jest z rynkiem kryptowalut. W związku z tym Bitcoin kosztuje mniej niż np. na samym początku tego roku kalendarzowego. Możesz jednak zaryzykować i zagrać na wzrosty w najbliższym czasie, tak też robią zawodowi typerzy… Co jeszcze jest do gry? To, jak zachowa się na rynku kurs Ethereum (ETH). Jest to zaś aktualnie druga najbardziej popularna kryptowaluta na świecie. Takie zakłady ma między innymi popularny bukmacher STS i eFortuna.

Co jeszcze można obstawiać w firmach bukmacherskich?

M.in. zakłady dotyczące nagród muzycznych, czy filmowych. Dobrze orientujesz się w tym temacie? Wiesz, jacy artyści mogą zostać docenieni przez jurorów? Nie ma przeszkód, by typować na triumfatorów Oscarów, czy nagród Grammy itp. Co więcej, do gry są nawet zakłady na… warunki atmosferyczne. Nie brakuje ich w firmie bukmacherskiej Betfan. Możesz np. obstawić, jaka będzie średnia temperatura miesięczna na terenie Polski, czy konkretnego miasta. Np. teraz w ofercie jest zakład na to, w którym mieście (Kielce vs Lublin)… będzie więcej dni z opadami atmosferycznymi.

To nie wszystko. Nie brakuje także zakładów dotyczących tego, co wydarzy się jeszcze w 2022 roku. Uważasz, że Marcus Rashford otrzyma tytuł szlachecki sir? Według fachowców są na to małe szanse. Wszak firma bukmacherska Betfan wystawiła kurs na TAK wynoszący dokładnie 6.00. Chcieliśmy jednak pokazać, że dostępnych możliwości jest naprawdę mnóstwo.

5 / 5. Ocen: 4